AMADA MAKİNA SERVİS


 

 


AMADA TÜRKİYE ’ de ürün ve servis kalitesi başkadır.

 

Üstün nitelikteki servis hizmeti, yalnızca mükemmel eğitimli,geniş kapsamlı bilgiye sahip servis personeli ve Amada’nın öncü araç teknolojileri ile sağlanabilir. Bu nedenle servis personelimizi sürekli güncel bilgilerle donatmamız çok önemlidir. Servis teknik eğitimlerimiz temel, mesleki ve uzmanlık bilgilerini kapsayan ve gelişmeyi hedef alan içeriklere sahiptir.

 

Profesyonel olarak çalışmak isteyen teknisyenler bilgi yelpazesini sürekli yeni teknolijilere uyarlamak ve genişletmek zorundadır.

 

Amada eğitim merkezi problem çözme yetkinliğini ve profesyonel bilgi yönetimini garanti etmektedir. Bilginin hızla dönüştürülmesine ve dolayısıyla ürünlerin ve hizmetlerin başarıyla pazarlanmasına belirleyici bir katkı sağlamaktadır. Yurt çapındaki bayi teşkilatının çalışanlarına bilgiler güncel, hızlı, geniş bir şekilde ve eş zamanlı olarak iletilmektedir. Bütün bunlara ulaşmak için eğitim konseptleri, araştırma geliştirme, iş grupları ve pazarlar ile sıkı işbirliği içinde geliştirilmektedir. Teknik ürün eğitimi, süreçler ve sistemler konusundaki geniş bir ürün yelpazesi, satış ve servis kademelerindeki tüm hedef gruplarının ihtiyaçlarına uygun kalifikasyon sunmaktadır.

 

 

Detaylı bilgi için : servis@amada.com.tr